Sinds 2010 een oase van rust in de Meije.
Boven onze gehele galerie bevindt zich een ruim appartement die wij verhuren, van een 1 nacht tot meerdere weken
Slapen aan het water, aan ons terras kan de sloep liggen en vanuit de slaapkamer zie je hem liggen. Ons Appartement etage ligt aan het riviertje de Meije en u heeft een prachtig uitzicht over het natuur- en plassengebied van de Nieuwkoopse plassen.
Voorzien van een eigen opgang met trap naar het appartement. De etage is ingericht als een compleet appartement voor u zelf. Ook als vakantie woning te huur , incl. eigen keuken, ruime woonkamer, separate slaapkamer, badkamer. Eigen CV en radiatoren in alle vertrekken.
Let op: wij serveren geen ontbijt.
Tijdens uw verblijf heeft u natuurlijk (gratis) van TV (flatscreen), Glasvezel Internet / WiFi en een middag, ochtend of avond gratis gebruik van onze 2 persoons kano. Kleine honden (tot 15 kg) zijn welkom, we reken wel € 10,- p.h.p. d.
Bed and Breakfast De Blauwe Meije ligt midden in Nederland en toch centraal tussen
(A2 en A12) de vier grote steden (Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en Utrecht).
Komt u zakelijk of privé naar dit gebied voor bv. Amsterdam RAI, Jaarbeurs in Utrecht, of de Keukenhof. Parkeren is bij ons natuurlijk gratis.

Buitenplaats De Blauwe Meije ligt aan verschillende fiets- en wandelroutes o.a. Klavertje Vier en jaagpad routes en aan de Fiets Knooppuntenroute (wij zitten op knooppunt 60) . Maar het allerleukst is natuurlijk dat onze B&B aan het water ligt, je stap uit je sloep zo onze Bed and Breakfast in.
Daarnaast is het gebied rond de Meije zeer geliefd door wandelaars, SUPpers en kanovaarders.
Wil je meer weten over de omgeving, kijk dan op:
– Toeristische informatie
– Beleef Woerden
– Ontdek Nieuwkoop

Hier heeft u rust voor u zich in de mensen massa stort. Wilt u er even tussen uit en van de rust en stilte genieten? Hier kan het! Midden in het Groene Hart van Nederland, voor vele onvoorstelbaar, maar voor wie het ervaren heeft…….. stilte en rust bestaat echt.
Voor wie graag varend Buitenplaats De Blauwe Meije wil bezoeken hebben wij ruimte aan onze aanlegsteiger.

Achter de Buitenplaats De Blauwe Meije licht de Meije. Van onze aanlegsteiger vaart u zo de Nieuwkoopse plassen “The Lakes of Amsterdam“. Of via één van de sluizen naar de Grecht of de Oude Rijn varen. Vandaar uit kunt u door varen via Amstel of de Vecht naar Muiden of Amsterdam. Midden in het kaas gebied van Nederland, Kortom wij ontvangen u graag in onze CheeseValley Appartement.
Kortom Buitenplaats De Blauwe Meije aan de Meije is ook via het water uitstekend te bereiken.
Let op: de bruggen in de Meije hebben een maximale doorvaarthoogte van 95 cm.
Eigen keuken
Lekker uitslapen en zelf bepalen wanneer en waar u gaat ontbijten. Dat kan! U kunt zelf uw ontbijt in de ruime keuken maken. De compleet ingerichte keuken met 6 pits gasfornuis, koelkast, oven e.d. staat tot uw beschikking.
Onze Bed en Breakfast is geschikt voor twee personen (eventueel kunnen wij twee bedden bijplaatsen in de woonkamer, € 30,- p.p.).
Voor meer info over fiets, wandel & vaar routes, in de buurt van onze Bed & Breakfast.
